D-Smart, ADSL Kampanyalarında Değişiklik yaptı.

2015 Yılında D-Smart , Yalın ADSL Erişim ücretini aylık 10 TL den 15 TL’ye çıkarmıştı.
Ocak ayı bitmeden kampanya fiyatlarında ve uygulamalarında bazı değişikliklere gitti.

Kampanyalarda dikkatimiz çeken değişiklikleri paylaşmak istiyoruz.

ADSL Modem Ücretleri ve Modem Mülkiyeti :

“Eve kadar fiber internet” dışındaki altyapı ile verilen ADSL paketlerinde modem mecburi idi. Kablolu modem için aylık 1 TL, kablosuz modem için aylık 2 TL kullanım ücreti alınıyordu. ADSL Modemin mülkiyeti D-Smart a aitti. Yanı bir bakıma müşteri ADSL Modem kira ücreti veriyordu.  ADSL abonelik in sonlandırılması halinde modemin iade edilmesi gerekiyordu.

Ayın ortasında yaptığı değişiklikle (24 Aylık kampanyalarda) kablolu modem ücretini aylık 2 TL ‘ye kablosuz Modem ücretini 4 TL ye çıkardı.  24 Ay sonra müşteri aboneliğini iptal ederse modem müşteride kalıyor. Fakat burada anlaşılmayan veya bizim anlayamadığımız bir nokta var. Kampanya Açıklamalarında ‘Müşteri aboneliğini 24 ay sonunda sonlandırırsa modem müşteride kalıyor. Devam ederse bu ücretleri ödemeye devam eder “ diyor. 24 Ay sonunda müşterinin mülkiyetine geçiyorsa “devam ederse müşteriden alınan ücret” nasıl devam eder.  Burada bir terslik olabilir.

Aktivasyon Ücreti :

Taahhütlü kampanyalar dahilinde 36 TL lik aktivasyon ücreti hediye ediliyordu. Şu andaki kampanyalarda aktivasyon ücreti 12 Aylık kampanyalarda aylık 3 TL 12 Ay boyunca, 24 Aylık kampanyalarda ise 1.5 TL x 24 Ay müşterinin faturasına yansıtılıyor.

İnternet +D-Smart Kampanyaları :

Bundle olarak tanımlanan İnternet +D-Smart paketlerinin bazılarında indirimler yapıldı.   İnternet +D-Smart kampanyaları daha cazip hale geldi.

Not: Veriler sadece bilgi niteliğindedir. Daha fazla bilgi ve güncel kampanya detayları için ilgili firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Haber Eklenme Tarihi :25.01.2015 02:26:00

İnternet Sitemizde bulunan teknolojik ürünler ile ilgili reklam , haber, logo ilgili firmaların tescilli markalarıdır. İnternet sitemizde bulunan reklamların içeriği reklam veren firmaya aittir. ©2005-2018 - www.adsl.com.tr

Facebook-Twitter