Türk Telekom İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası

Sabit Telefonu olan Müşteriler için :

4Mbps'ye kadar 20GB Limitsiz İnternet- 14,9 TL
Kampanyaya dahil olduktan sonra 40 GB seçeneği için fiyat 24,9 TL

Sabit Telefonu olmayan veya  İnternet ve Alo Paket tercih edenler için müşteriler için :

4Mbps'ye kadar 20GB Limitsiz İnternet- 29,9 TL

24 Ay Taahhütlüdür ve Bireysel Müşteriler yararlanabilir.
Kampanya dahilinde aktivasyon ücreti alınmıyor.
Ücretsiz Modem..  FTTH bölgesinden verilen modemlerin mülkiyeti Türk Telekom a aittir.  Herhangi bir nedenle aboneliğin sonlandırılması durumunda Modemin iade edilmesi gerekmektedir.


Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile yararlanılamamaktadır.

Abonelik yapılacak adreste hiç abonelik yapılmamış veya en az 3 ay önce iptal edilmiş olması gerekiyor. 

Diğer Açıklamalar :

Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (18 TL), İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası kapsamında 24 ay boyunca aylık 8 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan 16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10 TL'dir.

Yeni aboneliklerde alınan 216 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 9 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.

Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.

Kampanya kapsamında modem ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eve kadar fiber alt yapı olan bölgelerde(FTTH) modem kullanım hakkı ücretsiz sunulur. Herhangi bir nedenle aboneliğin sonlandırılması durumunda modem iade edilir.

AKN sonrası hız en fazla 1Mbps(megabit) olacak şekilde düşürülecektir.

Kampanya kapsamında nakil, devir yapılabilmekte; hat dondurma yapılamamaktadır.

Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.

Not: Veriler sadece bilgi niteliğindedir. Daha fazla bilgi ve güncel kampanya, kampanya şartları ve /veya sözleşme detayları  için Türk Telekom A.Ş nin resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve/veya size en yakın Türk Telekom A.Ş Satış Noktalarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Haber Eklenme Tarihi :04.02.2018 03:37:00

İnternet Sitemizde bulunan teknolojik ürünler ile ilgili reklam , haber, logo ilgili firmaların tescilli markalarıdır. İnternet sitemizde bulunan reklamların içeriği reklam veren firmaya aittir. ©2005-2019 - www.adsl.com.tr

Facebook-Twitter