D-Smart 24 Mbps Sınırsız Telefonsuz Fiber İnternet  ve D-Smart TV 69 TL

  • Aktivasyon Ücreti Hediye,

  • İç Kurulum Hediye

  • Abone olunan ilk ay kısmi kullanım hediye

  • Damga Vergisi Hediye

  • Taahhüt cayma bedelini 200 TL ye kadar indirim yaparak karşılama

  • PSTN li hatlarda 7 TL indirim

Hoş geldin ve Aile Spor paket abonelerine 1 Ay boyunca tüm kanallar hediye
Film Dizi Paketlerine 6 Ay Mega Paket Kanalları hediye
Mega Paketlerinde  6 Ay boyunca tüm kanallar hediye

Vodafone supernet

Açıklamalar :

40 TL D-Smart  aktivasyon bedeli, 96 TL D-Smart İnternet aktivasyon bedeli, abone olunan ayın kısmi bedeli, damga vergisi ve  40 TL D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir.

Eve kadar fiber alt yapısında fiber modem ücretsizdir ve 200 TL değerinde yerinde kurulum hizmeti taahhüt kapsamında ücretsiz olarak sunulmaktadır. Diğer altyapılarda talep edilmesi durumunda kablolu ADSL modem için 2 TL, kablosuz ADSL modem için 4 TL, VDSL modem için 6 TL aylık kullanım bedeli faturaya yansıtılır. D-Smart uydu alıcısı, smart kart ve modemin mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir. Gerekliği olduğu durumda dış kurulum ücreti ve uydu alıcı, smart kart, kumanda ve modem haricindeki ekipman tüketiciye aittir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; uydu alıcısı, smart kartı ve varsa modemi 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (HD uydu alıcısı için 150 TL, HD Plus uydu alıcısı için 250 TL,  eve kadar fiber abonelerine tahsis edilen fiber modem için 250 TL, kablolu modem için 30 TL , kablosuz modem için 75 TL, VDSL modem için 150 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir.

Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince, bulunulan ayda ilgili tarife için belirtilen AKN (Adil Kullanım Noktası)’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı 8 Mbps tarife için en fazla 3 Mbps, 10 Mbps ve 16 Mbps tarifeleri için en fazla 5 Mbps, 24 Mbps için en fazla 8 Mbps, 50 Mbps için en fazla 16 Mbps, 100 Mbps için en fazla 24 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda tarifenin standart hızına dönecektir.  

Not: Veriler sadece bilgi niteliğindedir. Daha fazla bilgi ve güncel kampanya detayları için ilgili firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.  

 

Haber Eklenme Tarihi :10.11.2017 01:37:00

İnternet Sitemizde bulunan teknolojik ürünler ile ilgili reklam , haber, logo ilgili firmaların tescilli markalarıdır. İnternet sitemizde bulunan reklamların içeriği reklam veren firmaya aittir. ©2005-2018 - www.adsl.com.tr

Facebook-Twitter