Her Ay Yüzlerce ADSL Kampanyalarını inceliyoruz.

ADSL sektöründe Pazar payı %1 in üzerinde olan 6 firma faaliyet gösteriyor.  6 Firmaya ait yüzlerce kampanyaları sizin için inceliyoruz.

ADSL Kampanyalarında sadece reklamda görülen tutarları incelemiyoruz.  Kampanya koşulları, taahhütnameler,  uygulamalar, avantajları dezavantajları hepsini inceliyoruz.

Açıkcası bu inceleme için çok yoruluyoruz. Kampanya içerikleri maalesef net değil. 

Hatta bazı firmaların öyle kampanyaları var ki , anlamak ve analiz etmek için 4 yıllık işletme mezunu olmak lazım.  İnternette yayınlamış oldukları kampanya koşulları ile taahhütname de yazılanlar arasında çelişen ifadeler bile var. 

Tüketicinin mağdur olmaması için elimizden gelen titizliği göstermeye çalışıyoruz.  Fakat internet sitesinde yayınlanan ile taahhütname de çelişen hizmet bedelleri için maalesef yapacak fazla bir şeyimiz yok.

Siz siz olun. Hangi firmadan hangi paketi alırsanız ilgili paket için kesinlikle ‘Taahhütname” yi inceleyiniz ve bir nüshasını alın.

Haber Eklenme Tarihi :14.01.2015 03:51:00

İnternet Sitemizde bulunan teknolojik ürünler ile ilgili reklam , haber, logo ilgili firmaların tescilli markalarıdır. İnternet sitemizde bulunan reklamların içeriği reklam veren firmaya aittir. ©2005-2018 - www.adsl.com.tr

Facebook-Twitter